Wygraj bilety na Orange Warsaw Festival®!

Już od dłuższego czasu obiecywaliśmy wam nowy konkurs. Być może trwało to długo, ale w końcu spełniliśmy obietnicę:-)

Co można wygrać?

Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na dwa dni Orange Warsaw Festival (pierwsza nagroda to wejściówka z miejscem na trybunie, jako druga z miejscem na płycie) oraz kilka nagród pocieszenia - płyty wykonawców festiwalu - Linkin Park, The Prodigy czy Ms Lauren Hill.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs dostępny jest dla naszych fanów na Facebooku. Bezpośredni link do aplikacji konkursowej znajdziecie tutaj. Niepełnoletni konkursowicze powinni mieć pozwolenie rodziców.

Na czym polega konkurs?

W aplikacji konkursowej znajdziecie obrazek z dymkami do wypełnienia. Musicie przygotować dowcipny tekst (po angielsku), wpisa ćw odpowiednie pola w aplikacji i wysłać do nas!

Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie tematyki rozmowy dwóch dziewczyn na obrazku. Ważne, by była dowcipna i w języku angielskim. Oczywiście nie akceptujemy obraźliwych czy wulgarnych tekstów! (Wierzymy, że nie przyjdzie wam to do głowy, ale na wszelki wypadek ostrzegamy, że tego typu zgłoszenia zostaną usunięte)

Jak zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w publicznym głosowaniu, które przebiegnie od 28 do 30 maja w aplikacji konkursowej. Głosować moga wszyscy nasi fani!

Pamiętaj, że głosować mogą również Twoi znajomi! (Oczywiście muszą się najpierw stać naszymi fanami ;-) )

Do kiedy można wysyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia możecie wysyłać od 21.05 do 25.05.

Jaki jest regulamin konkursu?

Możecie go znaleźć w aplikacji konkursowej w zakładce "Regulamin"

Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie na naszej stronie na Facebooku.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Zespół Kaplan Polska

立即分享